Kontakty

Zobrazit navigaci

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Klára Štěpánková

klara@montessoricb.cz

tel.: 602 218 151

Školní družina, zprávy a absence pro 1. a 2. trojročí: tel.: 797 862 492

Zprávy a absence pro 3.trojročí: tel.: 732 354 673

1.trojročí:

třídní učitel: Mgr. Jan Gabriel - honza@montessoricb.cz,

asistent pedagoga: Mgr. Dita Kremlová - dita@montessoricb.cz

anglický jazyk: Mgr. Michaela Čeganová Parýzková - michaela@montessoricb.cz

2.trojročí:

třídní učitel: Mgr. Lenka Hůlková - lenkah@montessoricb.cz 

matematika: Mgr. Klára Štěpánková - klara@montessoricb.cz 

anglický jazyk: Mgr. Michaela Čeganová Parýzková - michaela@montessoricb.cz

asistent pedagoga: Mgr. Hana Mašková - hankam@montessoricb.cz

asistent pedagoga: Veronika Kopřivová - veronikak@montessoricb.cz

3.trojročí:

kmenový pedagog: Ma, Ch, VkZ, Př: Mgr. Markéta Zvěřinová - marketa@montessoricb.cz tel.: 777 589 449

Aj, Inf, Čj: Bc. Monika Týmalová - monika@montessoricb.cz 

PČ, Inf, ze, KP:Mgr. Stanislav Filip - standa@montessoricb.cz

F, D, VkO: Mgr. Josef Minařík - josef@montessoricb.cz

asistent pedagoga: Bc. Ilona Jíšová - ilona@montessoricb.cz

Ostatní:

Metodik anglického jazyka: Eva Hill - evahill@montessoricb.cz 

Pedagog volného času: Ivana Brožová - ivana@montessoricb.cz 

Externí pedagogové: Mgr. Josef Minařík - josef@montessoricb.cz

Richard Thompson - richard@montessoricb.cz 

Výchovný poradce:Mgr. Eva Pártlová - eva@montessoricb.cz

Kariérové poradenství: Mgr. Stanislav Filip - standa@montessoricb.cz

Školní metodik prevence: Mgr. Dita Kremlová - dita@montessoricb.cz

Aktuality

DOD

Dny otevřených dveří v naší ZŠ
Číst více informací

Naše MŠ

Volné místo v MŠ
Číst více informací

Kalendář

Škola

Vyhledat na webu

Zavřít