Kontakty

Zobrazit navigaci

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Klára Štěpánková

klara@montessoricb.cz

tel.: 602 218 151

Školní družina, zprávy a absence pro 1. a 2. trojročí: tel.: 797 862 492

Zprávy a absence pro 3. trojročí: tel.: 732 354 673

1. trojročí:

třídní učitel: Mgr. Dita Kremlová - dita@montessoricb.cz

asistent pedagoga: Veronika Kopřivová - veronikak@montessoricb.cz

anglický jazyk: Mgr. Michaela Čeganová Parýzková - michaela@montessoricb.cz

2. trojročí:

třídní učitel: Mgr. Lenka Hůlková - lenkah@montessoricb.cz

matematika: Mgr. Petr Lazar - plazar@toppriority.cz 

anglický jazyk: Mgr. Michaela Čeganová Parýzková - michaela@montessoricb.cz

asistent pedagoga: Mgr. Hana Mašková - hankam@montessoricb.cz


3. trojročí:

kmenový pedagog: Čj, Aj, Inf, KP: Mgr. Eliška Krejčová - eliska@montessoricb.cz 

M: Mgr. David Zenkl - david@montessoricb.cz 

PČ, Inf, Z, Př: Mgr. Stanislav Filip - standa@montessoricb.cz

F, CH, D: Mgr. Josef Minařík - josef@montessoricb.cz

VkO, VkZ: Bc. Martin Elíša Jindra - martin.elisa@montessoricb.cz

asistent pedagoga, KP: Bc. Ilona Jíšová - ilona@montessoricb.cz

Ostatní:

Metodik anglického jazyka: Eva Hill - evahill@montessoricb.cz 

Pedagog volného času: Bc. Martin Elíša Jindra - martin.elisa@montessoricb.cz

Externí pedagogové: Richard Thompson - richard@montessoricb.cz 

Výchovný poradce: Mgr. Eva Pártlová - eva@montessoricb.cz

Kariérové poradenství: Mgr. Eliška Krejčová - eliska@montessoricb.cz, Bc. Ilona Jíšová - ilona@montessoricb.cz

Školní metodik prevence: Mgr. Dita Kremlová - dita@montessoricb.cz

Aktuality

Zápis do mš

volná kapacita míst
Číst více informací

DOD

Dny otevřených dveří v naší ZŠ
Číst více informací

Kalendář

Škola

Vyhledat na webu

Zavřít