Zobrazit navigaci

Kroužky pro rok školní rok 2022/2023

Úterý:

  • Zašívárna (pro 2. - 4. ročník) 13:45 - 14:45 Dita Kremlová

Holky a kluci, chcete si přišít knoflík, ušít ručně zvířecího mazlíčka, látkovou tašku na šicím stroji, tvořit a vyrábět? Přijďte do naší Zašívárny. Společně budeme přetvářet různé materiály na něco pro radost, zdokonalovat si jemnou motoriku a učit se trpělivosti.

  • Deskové a pohybové hry (pro 1. - 5. ročník) 14:30 - 15:30 Veronika Kopřivová

Děti se seznámí s novými deskovými hrami, které budou moci vyzkoušet. Nejednou budeme trávit čas na zahradě nebo v okolí školy, kde vyzkoušíme pohybové hry, aby se děti protáhly po celodenním pobytu ve škole.

Středa:

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ (pro 8. a 9. ročník) 15:15 - 16:15 Lenka Hůlková

Cílem kroužku je postupně pomoci s přípravou na přijímací zkoušky z českého jazyka. Budeme pracovat s úlohami, učit se strategii práce s texty v testech, naučíme se pracovat s časovým tlakem. Budeme trénovat věci a jevy, které si děti potřebují procvičit, osvěžit, upevnit.

Čtvrtek:

  • Hrátky s němčinou (pro 3. - 6. ročník ) 13:30 - 14:45 Lenka Hůlková

Zábavně a hravě budeme pracovat se slovní zásobou, naposloucháme si výslovnost, naučíme se základní fráze. Vše s konverzačním podtextem a hrou. Kroužek je určen pro začátečníky. Cílem kroužku je vybudovat v dětech pozitivní vztah k německému jazyku, zájem o jazyk a o komunikaci v něm. Žádné obavy z mluvení a z toho, že nebudeme rozumět.

  • Čtenářské dílny (pro 3. trojročí ) 15:00 - 16:00 Monika Týmalová

Kroužek je zaměřený na rozvoj čtenářské gramotnosti a literárních znalostí. Hlavní náplní je četba vybraných beletristických textů, následná dramatizace, ilustrace a tvůrčí psaní. Seznámíme se s autory, zajímavými literárními žánry i možnostmi relaxace prostřednictvím literárních textů. Nebudou chybět ani zábavné aktivity, hry a literární tipy.

Aktuality

Zápis do mš

volná kapacita míst
Číst více informací

DOD

Dny otevřených dveří v naší ZŠ
Číst více informací

Kalendář

Škola

Vyhledat na webu

Zavřít