Příměstské tábory budou probíhat v naší mateřské škole na adrese Boženy Němcové 74.

Tábory jsou v čase od 8:00 do 16:00. 

 

9.7. - 13.7. 2018

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT (pro děti 6-9 let)

Necháme fantazii proudit a budeme hledat fantastická zvířata, pokusíme se své vymyšlené zvíře výtvarně zhmotnit a také se na opravdové podíváme třeba do ZOO. Budeme se také věnovat pohybovým hrám a sportování, abychom předběhli i samotného geparda. Miluješ zvířata, baví Tě sportovat a rád se necháváš nést na vlně fantazie? Pak je tento týden přesně pro Tebe.

Cena: 2200,- včetně jídla a pití

Přihlásit se


16.7. - 20.7. 2018

ANGLICKÝ TÝDEN - CESTA KOLEM SVĚTA (pro děti 3-6 let)

Letem světem za pět dní - děti se mohou těšit na návštěvu všech kontinentů. Všude se dozvíme něco zajímavého o tamním životě a přírodě, vyzkoušíme tradiční jídla, oblečení, pohádky a navštívíme památky. Také podnikneme několik kratších opravdových výletů v okolí školky. 

Cena: 2500,- včetně jídla a pití

Přihlásit se


23.7. - 27.7. 2018

SVĚTOVÍ UMĚLCI (pro děti 8-11 let)

Stejně jako světoví umělci, i my budeme nabírat inspiraci ze slavných výtvarných děl a replikovat je. Uděláme také své vlastní slavné dílo a nesmíme zapomenout ani na autoportrét. Vydáme se na městské památky, které se pokusíme věrně zachytit kresbou. Vyzkoušíme si i malbu v plenéru. Baví Tě kreslit, malovat, být špinavý od barev a vymýšlet nové umění? Tak s námi přijď strávit týden. 

Cena: 2200,- včetně jídla a pití 

Přihlásit se


30.7. - 3.8. 2018

CESTA DO EGYPTA (pro děti 6-9 let)

Společně se vydáme za tajemstvím Egyptské říše. Zjistíme, jak se dříve v Egyptě žilo, vyrobíme si svého Tutanchamona, naučíme se vyrábět papír a budeme hrát i egyptské hry. Pokud se nám podaří rozluštit tajné egyptské písmo, dozvíme se, kde se nacházi starodávný egyptský poklad a vydáme se ho hledat do více či méně vzdálených míst. 

Cena: 2200,- včetně jídla a pití 

Přihlásit se


6.8 - 10.8 2018

Z POHÁDKY DO POHÁDKY (pro děti 3-6 let) - kapacita obsazena

Vítejte v království pohádek! Koná se v bezpečném a hezkém prostředí MŠ Viva Bambini. Každý den bude zaměřen na jinou pohádku. Pomocí veselých her, které rozvíjejí fantazii a osobnost, děti postupně prožijí různé pohádkové příběhy, potkají se se známými pohádkovými bytostmi. Děti se mohou těšit na výtvarné, dramatické, pohybové a hudební aktivity. Čeká nás celodenní výlet za poznáním a kratší výlety okolí.

Cena: 2200,- včetně jídla a pití 

Přihlásit se


13.8. - 17.8. 2018

V ŘÍŠI ČAR A KOUZEL (pro děti 3-6 let ) - 2 volná místa 

Srdečně zvu děti do tajného světa čar a kouzel, kde nás mohou potkat skřítci,víly, čarodějky, kouzelníci a další bytosti. Týden bude plný her a kouzel a magických chvil. Vyrobíme si kouzelné předměty, navštívíme krásná místa. Hlavní motto je hravost, radost a fantazie.

Cena: 2200,- včetně jídla a pití

Přihlásit se 

Přihláška na tábor


Údaje o dítěti
Údaje o rodiči či zodpovědné osobě
 

 

 

Náš generální sponzor:

Madeta

www.madeta.cz   www.lipanek.cz

 

 

Za podporu patří poděkování i našim dalším partnerům, kterými jsou:

České Budějovice Jihočeský kraj     MŠMT