Měsíční plán

Od 20. 3.  bude každý týden PLAVÁNÍSokolský ostrov. Škola Lidická– odchod v 8:10 nebo na místě konání nejpozději v 8:30. Domeček  14 -15:45.

 

ČERVEN

4. 6. Focení, Lidická

4. 6. HV

8. 6. 12:00 –12:45 Hudbohraní, Lidická

11. 6. 15:30 Rozloučení se školou, Lidická

18. – 22. 6. „Výlet za poznáním", Penzion Hamr – Terčino údolí

27. 6. Otáčivé hlediště ČK –pohádka Ztracený svět

29. 6. Předávání vysvědčení, restaurace Lanna –  příchod rodičů v 10:30

 

KVĚTEN

Lidická:

7. 5. Ředitelské volno

16. a 21.  5. od11:00 HV

18. 5. Den přírodní rozmanitosti, Biologické centrum AVČR

24. –25. 5. Výlet na Kleť 

31. 5. Den dětí v Táboře 

 

Domeček:

2.5.  VV – tkaní

3. 5Salzburg

7. 5Ředitelské volno

10. 5.  Fyzika blok 8:30 – 10:30

11. 5AJ blok

16.5.  a 21. 5. HV (8:30 – 10:00)

18.5.  Den přírodní rozmanitosti, Biologické centrum AVČR - 5. třída

24. –25. 5. Výlet na Kleť 

29. 5. Praha - Vyšehrad 

 

DUBEN

Lidická:

6. 4. 9:30 Ukliďme Česko - Luční jez

9. 4. 16:00 Setkání rodičů s paní psycholožkou, Lidická  

10. 4. 9:00 Rodiče s námi, Lidická 16

12.4. 9:30 Cassiopeia – Až dojde ropa (3. – 5. ročník). Odchod ze školy na Lidické v 9:00 

20. a 23. 4. 11:00 - HV 

30. 4. Ředitelské volno

 

Domeček:

4. 4. 8:30  VV – pravěká dílna

6. 4. 9:30  Ukliďme Česko

18. 4. 8:30 VV – výroba balzámu

20. a 23. 4. 8:30 - HV

27. 4. 8:30 AJ
celodenní blok

30. 4. Ředitelské volno


BŘEZEN

12. – 16.  3. JARNÍ PRÁZDNINY

21. 3.  Rodiče s námi  (1. - 4. roč.), od 9:00, Lidická

23. a 26. 3. blok HV

29. – 30.  VELIKONOCE

 

ÚNOR

7. 2. od 16:00 Setkání s paní psycholožkou v ZŠ Lidická 16

8. 2. Cassiopeia - Vodní koloběhy

9. 2. Rodiče s námi v ZŠ Lidická 16 

14. 2. v 7:45 Aj divadlo - odchod ze školy v 7:45 nebo sraz na místě konánív 8:15, KD VltavaFrantiška Ondříčka 1243/46

16. 2. a 19. 2.  od 11:00 HV

 

LEDEN

1. - 4. ročník

16. 1. Mobilní planetárium - ve škole na Lidické

19. a 22. 1. Bloky HV

24. 1. Dům umění - Skryté příběhy, společný odchod ze školy 

31. 1. Vysvědčení

Konzultace podle rozpisu

 

5. - 7. ročník

5. 1. Blok fyziky

12. a 19. 1. Konzultace - dle rozpisu

15. 1. Druhý blok fyziky

16. 1. Dům umění, společný odchod ze školy

16. 1. Mobilní planetárium, škola na Lidické (v rámci odpoledního vyučování)

......  Blok AJ

19. a 22. 1. Bloky HV

31. 1. Vysvědčení

 

PROSINEC

1. 12. Vánoční workshop - plstění

4. 12. Dům umění (1. - 4. roč.) – Lidské stopy, odchod ze školy v 8:30 nebo sraz v 8:55 před DU

5. 12. Kino Kotva - Earth, Kino Kotva, 10:30, společný odchod ze školy

7. 12. Vánoční přespání 1.- 4. roč., 15:00, škola 

8. 12. Křest knihy: Kniha neobyčejných kouzel (1. - 4. r.)

11. 12. Kláštery ČK – Voňavý advent, 7:30 sraz ve škole, společný odjezd autobusem

13. 12. Předvánoční vyrábění s rodiči (1. - 4. r.), 11:00 - 16:00, škola

14. 12. Rodiče s námi (1. - 4. r.), 9:00 - 12:00, škola

18. 12. 1/2 blok HV

18. 12. Dům umění (5. - 7. roč.) - Lidské stopy

19. 12. Vánoční jarmark, 15:00 na školní zahradě

19. 12. Zpívání v dešti - divadlo, KD Metropol (pouze přihlášení), sraz v 18:40 před zadním vchodem

21. 12. Vánoční blok HV

21. 12. Vánoční koncert v Katedrále sv. Mikuláše (pouze přihlášení), sraz v 18:50 u Černé věže

22. 12. Ředitelské volno

23. 12. – 2. ledna 2018 (úterý) – Vánoční prázdniny


LISTOPAD

1. - 4. ročník

2. 11. Zdravotnická záchranná služba

3. 11. Dýňování, 15:30 na školní zahradě

9. 11. Cassiopeia - Papírování, 9:30,společný odchod ze školy nejdéle v 8:45

10. a 13. 11. Blok Hudební výchovy

21. 11. Policie ČR, 9:00, společný odchod ze školy v 8:30, TV s sebou!

23. 11. Setkání rodiču s paní psycholožkou, 16:00, škola

24. 11. Hvězdářská čtenářská dílna s Evou, 11:00, škola

30. 11. Lampionový průvod 16:30, Stromovka 

 

 



ŘÍJEN

1. - 4. ročník

3. 10. - Dům umění - Členění, 9:00

5. 10. - Výstava hub, Jihočeské muzeum, 11:30

6. 10. - Vodnická čtenářská dílna

6. 10. - 2. MS příběh

9. 10. - 3. MS příběh

11. 10. - Divadelní představení v AJ: Puss in boots, Slávie v 8:20, odchod ze školy v 8:00

13. a 16. 10. - Blok hudební výchovy

19. 10. - Hasiči, odchod ze školy v 8:30, v 9:00 Pražská ul. 52

24. 10. - Bruslení, 11:45

25. 10. - Dům umění - Co to je skica, 10:00

26. a 27. 10. - Podzimní prázdniny

 

5. - 7- ročník

4. 10. - Dům umění - Členění, 8:30 v Domečku

6. 10. - 2. MS příběh

9. 10. - 3. MS příběh

11. 10. - Divadelní představení v AJ: Peter Black, Slávie v 10:15

13. a 16. 10. - Blok hudební výchovy

20. 10. - Anglický blok, 8:30 - 13:00

25. 10. - Dům umění - Co to je skica, 10:00

26. a 27. 10. - Podzimní prázdniny

 

ZÁŘÍ

4. 9.Zahájení školního roku

6. 9. - Třídní schůzka - 15:00

15. 9. - Blok hudební výchovy

18. 9. - Blok hudební výchovy

26. 9. - Bruslení - POUZE 1. - 3. ročník -POZOR ZMĚNA  - 11: 45 - 12:45 (Budvar aréna F. A. Gerstnera 7/8, 370 01 České Budějovice) 

4. ročník - Grafitový důl v Českém Krumlově - sraz v Domečku v 8:30

28. 9. - Státní svátek

29. 9. - Ředitelské volno

 

ČERVEN

2. 6. - ARPIDA - předání sponzorského daru - odchod ze školy v 8:50

6. 6. - Biologické centrum - odchod ze školy v 8:30

9.6. - AJ sugestopedie - 2. trojročí

12. 6. - Dopravní hřiště - odchod v 8:30, s sebou skládací koloběžku (kdo má) a všichni přilbu

15.6. - Přeložený koncert Martiny Stecherové - škola v 9:00

16. 6. - Blok HV - 2. trojročí, zapojí se i 1. trojročí

16. 6. - Hudbohraní a oslava konce školního roku - 15:30, školní zahrada     

19. - 23. 6. - Škola v přírodě - Mlýn Radouňka

27. 6. - Cassiopeia - Pískovny - odchod v 8:50 ze školy

30. 6. - Předávání vysvědčení - kavárna Lanna, děti v 9:00 odchod ze školy, rodiče očekáváme v 10:30 v kavárně

          

KVĚTEN

4.5.2017 - Fyzika (2. trojročí) - ŠKOLA

5.5.2017 - Myšlenka křehkosti (pouze 1. trojročí) - Dům umění České Budějovice

9.5.2017 - Lesní stezka (pouze 2. trojročí) - Cassiopeia

10.5.2017 - Projekt Řecko - ŠKOLA

11.5.2017 - 16:00 Rodičovská schůzka - ŠKOLA

12.5.2017 - Anglický jazyk – Sugestopedie (pouze 2. trojročí) - ŠKOLA

15.5.2017 - Blok hudební výchovy (pouze 2. trojročí) - ŠKOLA

17.5.2017 - Hudební koncert (Martina Štechrová) - ŠKOLA

                  Tělesná výchova - Školní zahrada

18.5.2017 - Výlet a přenocování na Kleti (více informací zašleme emailem) - Kleť

26.5.2017 - Co umí řeka (pouze 2. trojročí) - Cassiopeia

31. 5. - Putování tučňáků - kino Kotva, 10:30

 

DUBEN

7.4.2017Anglický jazyk – sugestopedie (pouze 2. trojročí)

12.4.201710:00 - A je to takové ticho -Dům umění České Budějovice

13.4. - 7.4.2017 - Velikonoční prázdniny

19.4.2017 - Výlet + narozeninová oslava - Český Krumlov

20.4.2017Náhrada za program „Co umí řeka“ (pouze 2.trojročí)  - Cassiopeia

20.4.2017 -Čtenářská dílna - ŠKOLA

21.4.2017 - Blok hudební výchovy (pouze 2. trojročí) - ŠKOLA

25.4.2017 - Žijte zdravě - ŠKOLA

27.4.2017 - Sladovna - Leonardo da Vinci - Písek



BŘEZEN 2017

1. 3. Masopust

2. 3. Rodiče s námi - 1. trojročí

2. 3. Cassiopeia "Žít a přežít v přírodě" - 2. trojročí

3. 3. Divadlo "Co všechno jste o divadle vědět nechtěli..." - 10:00 (společný odchod ze školy v 9:30)

6. - 10. 3. Jarní prázdniny

Změny v programu:

17. 3. projekt Zkus to zdravě - Zdraví dětem - ve škole

23. 3. Rodiče s námi - 2. trojročí

24. 3. Blok hudební výchovy - 2. trojročí

 

ÚNOR 2017

3. 2. - Pololetní prázdniny

9. 2. - Co všechno umí řeka? - Cassiopeia - centum ekologické a globální výchovy - pouze druhé trojročí

20. 2. - Mezi světlem a stínem - Dům umění, 9:00

24. 2. - Blok hudební výchovy - pouze druhé trojročí

březen - 2. 3. Rodiče s námi  (1. trojročí)

               17. 3. Rodiče s námi (2. trojročí)


LEDEN 2017

 4. 1. - Bruslení (Bagr nebo Budvar aréna)

13. 1. - AJ sugestopedie (2. trojročí)

17. 1. - Příběh o vzniku života

19. 1. - Prostor a jeho atmosféra - Dům umění, 9:00

26. 1. - Příběh o vývoji lidstva

27. 1. - blok HV (2. trojročí)

31. 1. - Kazisvět - Malé divadlo, 9:00


PROSINEC 2016

 2. 12.  - Párty Pravěk (2. trojročí)

 8. 12. - Zdobení vánočního stromku na radnici, v 10:00

 8. 12. - Adventní tvoření s rodiči, 12:00 - 16:00

 9. 12. - AJ sugestopedie (2. trojročí)

14. 12. - Vánoční jarmark na školní zahradě, od 15:00

19. 12. - Ježíšek Superstar, Malé divadlo, od 10:00

19. 12. - Vánoční zpívání s Martinou, po návratu z divadla

20. 10. - Zdobení stromku pro zvířátka a po návratu z lesa vánoční posezení ve škole

21. a 22. 12.  - Ředitelské volno

23. 12. - 2. 1. 2017 - Prázdniny


LISTOPAD 2016

2. 11. 2016 - Andělský pochod - lampiony, Stromovka  - Oáza 17:00 

14. 11. 2016 - Hudební výchova (2. trojročí)

15. 11. 2016 - Rodiče s námi od 9:00

18. 11. Ředitelské volno

Cassopeia - Ze života stromu

Fyzika - jednodenní blok

 

Říjen 2016

7. 10. 2016 - Rodiče s námi od 9:00

12. 10. 2016 - Dopravní hřiště sraz v 9:00 na dopravním hřišti (K. Světlé 2238, 370 04, České Budějovice. Družina odchází ze školy v 8:30)

14. 10. 2016 - Den otevřených dveří

17. 10. 2016 - Casiopeia (pouze 1. trojročí) Stromeček - sraz ve škole

19. 10. 2016 - Dýňování - odpolední program 16:30

20. 10. 2016 - Cassiopeia (pouze 2. trojročí) Putování přírodou - sraz ve škole

25. 10. 2016 - Dům umění sraz v 9:00 u Domu umění. Družina odchází v 8:30.

 

ZÁŘÍ 2016

Korunovační klenoty na dosah - Český Krumlov

Planetárium

16.9.2016 - Blok hudební výchovy Pouze 2. trojročí

21.9.2016Bruslení - Budvar aréna F. A. Gerstnera 7/8, 370 01 České Budějovice - sraz 8:30 před stadionem (družina odchází ze školy v 8:10)

22.9.2016Archidílna - Dům umění - Náměstí Přemysla Otakara II. 38, České Budějovice - sraz 8:50 před budovou (družina odchází ze školy v 8:30)

 

 


 

 

Náš generální sponzor:

Madeta

www.madeta.cz   www.lipanek.cz

 

 

Za podporu patří poděkování i našim dalším partnerům, kterými jsou:

České Budějovice Jihočeský kraj     MŠMT